.

  ul. Solankowa 21,
      88-100 Inowrocław

  52 357 28 36

  inospec@wp.pl

Przejdź do Biuletynu Informacji Publicznej

 

 

  • Beautiful Joomla 3 Templates To Finish In Record Time!
  • Beautiful Joomla 3 Templates To Finish In Record Time!
  • Beautiful Joomla 3 Templates To Finish In Record Time!
  • Beautiful Joomla 3 Templates To Finish In Record Time!
  • Beautiful Joomla 3 Templates To Finish In Record Time!
  • Beautiful Joomla 3 Templates To Finish In Record Time!

Zapraszamy do naszego Zespołu Szkół

Naszym uczniom oferujemy naukę w bezstresowych warunkach, w bogato wyposażonych pracowniach. Do Waszej dyspozycji jest wspaniała i odpowiednio przygotowana kadra pedagogiczna, która systematycznie doskonali swój warsztat pracy. Naszą naczelną zasadą i najważniejszym celem jest dobro ucznia, jego bezpieczeństwo oraz dobre samopoczucie.

Szkoła Podstawowa

Oferujemy naukę w życzliwym i przyjaznym otoczeniu. Dostosowujemy wymagania do możliwości dziecka. Naszym celem jest dobro ucznia, jego bezpieczeństwo oraz dobre samopoczucie.
Szkoła Branżowa

Kształcimy w zawodach: kucharz, piekarz, cukiernik, stolarz, ślusarz, sprzedawca, pracownik pomocniczy obsługi hotelowej.
Jesteśmy ośrodkiem egzaminacyjnym w zawodzie kucharz.
Przysposobienie do pracy

Działania edukacyjno - wychowawcze skierowane na przyuczenie do wykonywania prostych prac oraz umożliwienie uczniom jak największej samodzielności w dorosłym życiu
×

Błąd

Błąd krytyczny rozszerzenia [sigplus]: Dla folderu galerii obrazów wydarzenia/2022/skarpetka oczekiwana jest względna ścieżka do folderu startowego określonego w konfiguracji rozszerzenia w zapleczu systemu Joomla!.

21 marzec 2022

Kolorowa skarpetka - Dzień Osób z Zespołem Downa.

173

Błąd krytyczny rozszerzenia [sigplus]: Dla folderu galerii obrazów wydarzenia/2022/skarpetka oczekiwana jest względna ścieżka do folderu startowego określonego w konfiguracji rozszerzenia w zapleczu systemu Joomla!.

21 marca obchodzimy Dzień Zespołu Downa. Zostało ono ustanowione z inicjatywy Europejskiego Stowarzyszenia Zespołu Downa w roku 2005, a od 2012 roku patronat nad nim objęła ONZ. Często święto to określa się Dniem Kolorowej Skarpetki, bo właśnie kolorowe skarpetki nie do pary są symbolem niedopasowania społecznego i genotypowego z jakim borykają się osoby z Zespołem Downa. My uczciliśmy je konkursem dla wszystkich pracowników szkoły "Para mieszana bardzo niedobrana". Nie zawiedliśmy się - cudowne, kolorowe i niezwykle kreatywnie połączone skarpetki prezentujemy poniżej. Wysoka Komisja złożona z uczniów naszej szkoły (Martyna, Agnieszka, Jakub i Justyna) wyróżniła 4 z nich. Właściciele najlepiej odmiennych stóp zostali nagrodzeni! Dziękujemy za udział w akcji!!!

 

{gallery}wydarzenia/2022/skarpetka{/gallery}

Nasze galerie

Facebook

Strona używa plików cookie. Ustawienia te możesz zmienić w menu przeglądarki.   więcej