.

  ul. Solankowa 21,
      88-100 Inowrocław

  52 357 28 36

  inospec@wp.pl

Przejdź do Biuletynu Informacji Publicznej

 

 

  • Beautiful Joomla 3 Templates To Finish In Record Time!
  • Beautiful Joomla 3 Templates To Finish In Record Time!
  • Beautiful Joomla 3 Templates To Finish In Record Time!
  • Beautiful Joomla 3 Templates To Finish In Record Time!
  • Beautiful Joomla 3 Templates To Finish In Record Time!
  • Beautiful Joomla 3 Templates To Finish In Record Time!

Zapraszamy do naszego Zespołu Szkół

Naszym uczniom oferujemy naukę w bezstresowych warunkach, w bogato wyposażonych pracowniach. Do Waszej dyspozycji jest wspaniała i odpowiednio przygotowana kadra pedagogiczna, która systematycznie doskonali swój warsztat pracy. Naszą naczelną zasadą i najważniejszym celem jest dobro ucznia, jego bezpieczeństwo oraz dobre samopoczucie.

Szkoła Podstawowa

Oferujemy naukę w życzliwym i przyjaznym otoczeniu. Dostosowujemy wymagania do możliwości dziecka. Naszym celem jest dobro ucznia, jego bezpieczeństwo oraz dobre samopoczucie.
Szkoła Branżowa

Kształcimy w zawodach: kucharz, piekarz, cukiernik, stolarz, ślusarz, sprzedawca, pracownik pomocniczy obsługi hotelowej.
Jesteśmy ośrodkiem egzaminacyjnym w zawodzie kucharz.
Przysposobienie do pracy

Działania edukacyjno - wychowawcze skierowane na przyuczenie do wykonywania prostych prac oraz umożliwienie uczniom jak największej samodzielności w dorosłym życiu
04 kwiecień 2022

Konkurs cukierniczy "NAJLEPSZY CUKIERNIK".

79
Słodkie powitanie wiosny! W dniach 18-21 marca 2022 roku odbył się w naszej szkole konkurs cukierniczy "NAJLEPSZY CUKIERNIK". Uczniowie klas cukierniczych mieli do rozwiązania test obejmujący zagadnienia z technologii oraz techniki. Natomiast część praktyczna polegała na wykonaniu muffinek czekoladowych z wiosennym lukrem i prażonymi płatkami migdałowymi. Było naprawdę pachnąco, słodko i bardzo kolorowo. Słodkie zmagania podsumowała komisja - po burzliwych obradach przyznała kolejno: I miejsce Agnieszce z klasy II B, II miejsce Karolinie z klasy III A, a III miejsce Monice z klasy II B. Nagrodzeni i wyróżnieni otrzymali upominki, które z pewnością będą pomocne w dalszym rozwijaniu cukierniczych talentów! GRATULUJEMY!!!
 

Nasze galerie

Facebook

Strona używa plików cookie. Ustawienia te możesz zmienić w menu przeglądarki.   więcej