.

  ul. Solankowa 21, 88-100 Inowrocław

  52 357 28 36

  inospec@wp.pl

 

  • Beautiful Joomla 3 Templates To Finish In Record Time!
  • Beautiful Joomla 3 Templates To Finish In Record Time!
  • Beautiful Joomla 3 Templates To Finish In Record Time!
  • Beautiful Joomla 3 Templates To Finish In Record Time!
  • Beautiful Joomla 3 Templates To Finish In Record Time!

Zapraszamy do naszego Zespołu Szkół

Naszym uczniom oferujemy naukę w bezstresowych warunkach, w bogato wyposażonych pracowniach. Do Waszej dyspozycji jest wspaniała i odpowiednio przygotowana kadra pedagogiczna, która systematycznie doskonali swój warsztat pracy. Naszą naczelną zasadą i najważniejszym celem jest dobro ucznia, jego bezpieczeństwo oraz dobre samopoczucie.

Szkoła Podstawowa i Gimnazjum

Oferujemy naukę w życzliwym i przyjaznym otoczeniu. Dostosowujemy wymagania do możliwości dziecka. Naszym celem jest dobro ucznia, jego bezpieczeństwo oraz dobre samopoczucie.
Szkoła Zawodowa i Branżowa

Kształcimy w zawodach: kucharz, piekarz, cukiernik, stolarz, ślusarz, sprzedawca, pracownik pomocniczy obsługi hotelowej.
Jesteśmy ośrodkiem egzaminacyjnym w zawodzie kucharz.
Przysposobienie do pracy

Działania edukacyjno - wychowawcze skierowane na przyuczenie do wykonywania prostych prac oraz umożliwienie uczniom jak największej samodzielności w dorosłym życiu
22 maj 2019

V Międzyszkolny Konkurs Historyczny pod nazwą "Kujawy solą płynące - powrót do słowiańskich korzeni"

328

W dniu dzisiejszym odbył się V Międzyszkolny Konkurs Historyczny pod nazwą "Kujawy solą płynące - powrót do słowiańskich korzeni", którego jesteśmy gospodarzami. W tym roku, po raz pierwszy, gościliśmy uczestników konkursu w Łojewie. Dzięki przychylności Wójta Gminy Inowrocław Pana Tadeusza Kacprzaka mogliśmy korzystać z sal muzealnych Centrum Dziedzictwa Kujaw Zachodnich, a także atrakcji w Prasłowiańskim Gaju. Drużyny zmagały się w następujących konkurencjach: rzut wiankiem, rzut lancą, rzucanie woreczkiem z solą, rękodzieło, mierzenie celności, rybołówstwo, przelewanie wody i wspólna gra terenowa. W konkurencjach brały udział drużyny z Kruszwicy, Bielic, Strzelna, Torunia i Inowrocławia. Sponsorem nagród było Starostwo Powiatowe w Inowrocławiu. Pogoda jak i nastroje sprzyjały zdrowej rywalizacji. Na koniec wszyscy uczestnicy wraz z opiekunami zwiedzali sale muzealne i wystawę rzeźb.

Nasze galerie

Facebook

Strona używa plików cookie. Ustawienia te możesz zmienić w menu przeglądarki.   więcej