.

  ul. Solankowa 21,
      88-100 Inowrocław

  52 357 28 36

  inospec@wp.pl

Przejdź do Biuletynu Informacji Publicznej

 

 

  • Beautiful Joomla 3 Templates To Finish In Record Time!
  • Beautiful Joomla 3 Templates To Finish In Record Time!
  • Beautiful Joomla 3 Templates To Finish In Record Time!
  • Beautiful Joomla 3 Templates To Finish In Record Time!
  • Beautiful Joomla 3 Templates To Finish In Record Time!
  • Beautiful Joomla 3 Templates To Finish In Record Time!

Zapraszamy do naszego Zespołu Szkół

Naszym uczniom oferujemy naukę w bezstresowych warunkach, w bogato wyposażonych pracowniach. Do Waszej dyspozycji jest wspaniała i odpowiednio przygotowana kadra pedagogiczna, która systematycznie doskonali swój warsztat pracy. Naszą naczelną zasadą i najważniejszym celem jest dobro ucznia, jego bezpieczeństwo oraz dobre samopoczucie.

Szkoła Podstawowa

Oferujemy naukę w życzliwym i przyjaznym otoczeniu. Dostosowujemy wymagania do możliwości dziecka. Naszym celem jest dobro ucznia, jego bezpieczeństwo oraz dobre samopoczucie.
Szkoła Branżowa

Kształcimy w zawodach: kucharz, piekarz, cukiernik, stolarz, ślusarz, sprzedawca, pracownik pomocniczy obsługi hotelowej.
Jesteśmy ośrodkiem egzaminacyjnym w zawodzie kucharz.
Przysposobienie do pracy

Działania edukacyjno - wychowawcze skierowane na przyuczenie do wykonywania prostych prac oraz umożliwienie uczniom jak największej samodzielności w dorosłym życiu
13 listopad 2019

Wizyta w ZEC

580

W dniu dzisiejszym najmłodsi uczniowie Naszej Szkoły zdobywali wiedzę z ekologii korzystając z zajęć prowadzonych przez Centrum Edukacji Ekologicznej "Ekostrefa" przy Zakładzie Energii Cieplnej w Inowrocławiu przy ul. Torowej 40. Podczas lekcji CIEPŁA uczniowie dowiedzieli się w jaki sposób powstaje ciepło i co to jest system ciepłowniczy, w jaki sposób ciepło dociera do naszych domów, skąd bierze się ciepła woda w kranie i dlaczego kaloryfery są ciepłe oraz jak dbać o środowisko poprzez oszczędzanie ciepła. Wszyscy uczestnicy zajęć zwiedzili Ciepłownię Rąbin oraz otrzymali upominki. My też podziękowaliśmy pięknym obrazem tematycznym. Jak się uczyliśmy zobaczcie sami, zapraszamy do oglądania zdjęć .

 

Nasze galerie

Facebook

Strona używa plików cookie. Ustawienia te możesz zmienić w menu przeglądarki.   więcej