.

  ul. Solankowa 21,
      88-100 Inowrocław

  52 357 28 36

  inospec@wp.pl

Przejdź do Biuletynu Informacji Publicznej

 

 

 • Beautiful Joomla 3 Templates To Finish In Record Time!
 • Beautiful Joomla 3 Templates To Finish In Record Time!
 • Beautiful Joomla 3 Templates To Finish In Record Time!
 • Beautiful Joomla 3 Templates To Finish In Record Time!
 • Beautiful Joomla 3 Templates To Finish In Record Time!
 • Beautiful Joomla 3 Templates To Finish In Record Time!

Zapraszamy do naszego Zespołu Szkół

Naszym uczniom oferujemy naukę w bezstresowych warunkach, w bogato wyposażonych pracowniach. Do Waszej dyspozycji jest wspaniała i odpowiednio przygotowana kadra pedagogiczna, która systematycznie doskonali swój warsztat pracy. Naszą naczelną zasadą i najważniejszym celem jest dobro ucznia, jego bezpieczeństwo oraz dobre samopoczucie.

Szkoła Podstawowa

Oferujemy naukę w życzliwym i przyjaznym otoczeniu. Dostosowujemy wymagania do możliwości dziecka. Naszym celem jest dobro ucznia, jego bezpieczeństwo oraz dobre samopoczucie.
Szkoła Branżowa

Kształcimy w zawodach: kucharz, piekarz, cukiernik, stolarz, ślusarz, sprzedawca, pracownik pomocniczy obsługi hotelowej.
Jesteśmy ośrodkiem egzaminacyjnym w zawodzie kucharz.
Przysposobienie do pracy

Działania edukacyjno - wychowawcze skierowane na przyuczenie do wykonywania prostych prac oraz umożliwienie uczniom jak największej samodzielności w dorosłym życiu

Strona Główna - Zespół Szkół im. Marka Kotańskiego w Inowrocławiu

31 maja 2019 roku odbył się XXV jubileuszowy FESTYN INTEGRACYJNY Z OKAZJI DNIA DZIECKA pod hasłem „ Świat przyjazny dziecku.” Uczestnikami oprócz uczniów i absolwentów naszej placówki, uczestników działającej przy naszej szkole Grupy Wsparcia były dzieci z Przedszkola nr 4, OWDiR i Zespołu Szkół Integracyjnych.

Organizacja festynu nie byłaby możliwa bez życzliwości naszych przyjaciół, którzy wspierają nas w organizacji imprezy fundując upominki, słodycze napoje i wszystko to, z czego można skorzystać podczas pikniku. Nasi darczyńcy to:

 • STAROSTWO POWIATOWE w INOWROCŁAWIU
 • ZNP- ZARZĄD ODDZIAŁU INOWROCŁAW
 • KOMISJA MIĘDZYZAKŁADOWA NSZZ SOLIDARNOŚĆ PRACOWNIKÓW OŚWIATY I WYCHOWANIA OKRĘGU KUJAW ZACHODNICH
 • HIPERMARKET CARREFOUR w INOWROCŁAWIU
 • SKLEPY MIĘSNE VIANDO
 • PRZEDSIĘBIORSTWO KRIS
 • Drukarnia POZKAL
 • PIEKARNIE : p. Z. KUCI, p. P. JÓŻWIAKA, PIEKUŚ
 • DRUKARNIA POZKAL
 • ALIOR BANK- ODDZIAŁ INOWROCŁAW
 • BIURO POSELSKIE POSŁA BARTOSZA KOWNACKIEGO
 • WIELE OSÓB PRYWATNYCH, KTÓRE OD LAT NAS WSPIERAJĄ

Jubileuszowy festyn nie mógł się odbyć bez wspaniałego tortu dla uczestników i zaproszonych gości.

Atrakcjami imprezy był występ szkolnego „Teatru Małego” , grupy tanecznej „Zumba”oraz pokaz baniek mydlanych. Dzieci bawiły się na dmuchanej zjeżdżalni, rywalizowały w konkurencjach plastycznych, sportowych i grach terenowych. Patrzcie jak fajnie się bawiliśmy:

W dniu dzisiejszym odbył się V Międzyszkolny Konkurs Historyczny pod nazwą "Kujawy solą płynące - powrót do słowiańskich korzeni", którego jesteśmy gospodarzami. W tym roku, po raz pierwszy, gościliśmy uczestników konkursu w Łojewie. Dzięki przychylności Wójta Gminy Inowrocław Pana Tadeusza Kacprzaka mogliśmy korzystać z sal muzealnych Centrum Dziedzictwa Kujaw Zachodnich, a także atrakcji w Prasłowiańskim Gaju. Drużyny zmagały się w następujących konkurencjach: rzut wiankiem, rzut lancą, rzucanie woreczkiem z solą, rękodzieło, mierzenie celności, rybołówstwo, przelewanie wody i wspólna gra terenowa. W konkurencjach brały udział drużyny z Kruszwicy, Bielic, Strzelna, Torunia i Inowrocławia. Sponsorem nagród było Starostwo Powiatowe w Inowrocławiu. Pogoda jak i nastroje sprzyjały zdrowej rywalizacji. Na koniec wszyscy uczestnicy wraz z opiekunami zwiedzali sale muzealne i wystawę rzeźb.

Dziś (21 maja) gościliśmy w naszej Szkole przedstawicieli Fundacji "JEKO jak Jeż z Kotem" ratującej cierpiące jeże.
Mogliśmy poznać życie tych pięknych zwierzątek, zobaczyć je na żywo. Poznać blaski i cienie ich malutkiego życia. Celem statusowym Fundacji JEKO jest ochrona praw zwierząt i miejsc ich bytowania. Pamiętaj, jeśli zobaczysz poranionego, potrąconego, pogryzionego, kalekiego jeża REAGUJ!!! NIE ZOSTAWIAJ GO!!! Skontaktuj się z:
Fundacją "JEKO Jak jeż z Kotem" 86-050 Solec Kujawski ul Sosnowa 31 tel. 518 625 701
 

W ubiegłym tygodniu uczniowie klasy III Gimnazjum uczestniczyli w IX Regionalnym Konkursie Historycznym, pod nazwą "W czasach króla Kazimierza Wielkiego", który po raz kolejny organizowany był w ruinach Zamku Krzyżackiego w Toruniu. Uczniowie zmagali się w konkurencjach takich jak: rzut podkową, slalom z kamieniem, prezentacja herbów poszczególnych zespołów, oraz utrzymanie miecza w poziomie. Na dziewięć konkurujących drużyn nasi uczniowie zajęli V miejsce. Atrakcją konkursu było zwiedzanie podziemi zamku oraz przymiarka średniowiecznej zbroi.

Nasze galerie

Facebook

Strona używa plików cookie. Ustawienia te możesz zmienić w menu przeglądarki.   więcej