.

  ul. Solankowa 21,
      88-100 Inowrocław

  52 357 28 36

  inospec@wp.pl

Przejdź do Biuletynu Informacji Publicznej

 

 

  • Beautiful Joomla 3 Templates To Finish In Record Time!
  • Beautiful Joomla 3 Templates To Finish In Record Time!
  • Beautiful Joomla 3 Templates To Finish In Record Time!
  • Beautiful Joomla 3 Templates To Finish In Record Time!
  • Beautiful Joomla 3 Templates To Finish In Record Time!
  • Beautiful Joomla 3 Templates To Finish In Record Time!

Zapraszamy do naszego Zespołu Szkół

Naszym uczniom oferujemy naukę w bezstresowych warunkach, w bogato wyposażonych pracowniach. Do Waszej dyspozycji jest wspaniała i odpowiednio przygotowana kadra pedagogiczna, która systematycznie doskonali swój warsztat pracy. Naszą naczelną zasadą i najważniejszym celem jest dobro ucznia, jego bezpieczeństwo oraz dobre samopoczucie.

Szkoła Podstawowa

Oferujemy naukę w życzliwym i przyjaznym otoczeniu. Dostosowujemy wymagania do możliwości dziecka. Naszym celem jest dobro ucznia, jego bezpieczeństwo oraz dobre samopoczucie.
Szkoła Branżowa

Kształcimy w zawodach: kucharz, piekarz, cukiernik, stolarz, ślusarz, sprzedawca, pracownik pomocniczy obsługi hotelowej.
Jesteśmy ośrodkiem egzaminacyjnym w zawodzie kucharz.
Przysposobienie do pracy

Działania edukacyjno - wychowawcze skierowane na przyuczenie do wykonywania prostych prac oraz umożliwienie uczniom jak największej samodzielności w dorosłym życiu

Strona Główna - Zespół Szkół im. Marka Kotańskiego w Inowrocławiu

W czwartek 23 kwietnia 2020r. otrzymaliśmy niezwykłą przesyłkę - niespodziankę. Firma ARJO - globalny dostawca wyrobów medycznych z Poznania - przekazała nam laptopy, które wykorzystać możemy do e-nauczania. Laptopy będą wypożyczane uczniom, by mogli kontaktować się za ich pośrednictwem ze swoimi nauczycielami. Serdecznie dziękujemy!!! Wasze motto - "Zawsze z myślą o ludziach" po raz kolejny stało się spełnieniem naszych potrzeb. Przypominam, że w "Mikołajki" otrzymaliśmy od AJRO komputery, które pozwoliły zasilić w sprzęt naszą pracownię informatyczną.

Oto wpis z profilu na FB inowrocławskiej poradni:

Poradnia Psychologiczno - Pedagogiczna w Inowrocławiu z filią w Kruszwicy

Wciąż pracujemy zdalnie!

Z uwagi na stan zagrożenia epidemicznego do odwołania Poradnia Psychologiczno – Pedagogiczna w Inowrocławiu pracuje w zmienionej formie. Z uwagi na bezpieczeństwo dzieci, ich rodziców i pracowników nie prowadzi się działalności terapeutycznej w bezpośrednim kontakcie z dzieckiem i rodzicem, do niezbędnych ogranicza się działania diagnostyczne.

- W tej trudnej dla nas wszystkich sytuacji zmieniliśmy zasady pracy, ale w dalszym ciągu jesteśmy gotowi do kontaktu, aby wspierać dzieci, młodzież, rodziców oraz pracowników szkół i przedszkoli - informują pracownicy poradni.

Z dyżurującymi pracownikami poradni w Inowrocławiu można przeprowadzić konsultacje telefonicznie pod nr tel. (52) 35-92- 266 lub mailowo, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. oraz w filii w Kruszwicy pod numerem (52) 35 15 418.

Adresy mailowe do poszczególnych specjalistów znajdziecie tutaj:
http://poradnia.inowroclaw.info/oferta-poradni-w-okresie-za…

Na stronie Poradni można przeczytać:

Ograniczenia w działalności poradni. 

W związku z epidemią koronawirusa poradnia ogranicza swoją działalność do dnia 25 marca 2020 r.   Pilne wnioski i zgłoszenia prosimy  kierować drogą  elektroniczną.   Opinie    i orzeczenia wydane przez poradnię zostaną przekazane pocztą.

 

Nasze galerie

Facebook

Strona używa plików cookie. Ustawienia te możesz zmienić w menu przeglądarki.   więcej