.

  ul. Solankowa 21, 88-100 Inowrocław

  52 357 28 36

  inospec@wp.pl

 

Zapraszamy do naszego Zespołu Szkół

Naszym uczniom oferujemy naukę w bezstresowych warunkach, w bogato wyposażonych pracowniach. Do Waszej dyspozycji jest wspaniała i odpowiednio przygotowana kadra pedagogiczna, która systematycznie doskonali swój warsztat pracy. Naszą naczelną zasadą i najważniejszym celem jest dobro ucznia, jego bezpieczeństwo oraz dobre samopoczucie.

07 listopad 2018

Spotkaniu projektowe w Bibliotece Miejskiej

537

Uczniowie naszej szkoły nauczani indywidualnie uczestniczyli w spotkaniu projektowym w Bibliotece Miejskiej im. Jana Kasprowicza w Inowrocławiu. Tematyką spotkania była zbliżająca się setna rocznica odzyskania niepodległości przez Polskę. Spotkanie odbyło się w ramach współpracy z Poradnią Psychologiczno – Pedagogiczną w Inowrocławiu. Panie Asia i Beata przeprowadziły pierwszą, plastyczną część zajęć, podczas której powstały piękne orły. Drugą część stanowił zarys historii Polski oraz przybliżenie uczniom tego jak doszło do odzyskania przez naszą Ojczyznę niepodległości, przedstawione w przygotowanych przez panią Irenkę bogato ilustrowanych woluminach. Spotkanie przebiegało patriotycznej atmosferze.

 

Polak Mały - na 100-lecie Niepodległości

 

Ostatnio zmieniany czwartek, 10 styczeń 2019 09:47

Nasze galerie

Facebook

Strona używa plików cookie. Ustawienia te możesz zmienić w menu przeglądarki.   więcej