.

  ul. Solankowa 21, 88-100 Inowrocław

  52 357 28 36

  inospec@wp.pl

 

Zapraszamy do naszego Zespołu Szkół

Naszym uczniom oferujemy naukę w bezstresowych warunkach, w bogato wyposażonych pracowniach. Do Waszej dyspozycji jest wspaniała i odpowiednio przygotowana kadra pedagogiczna, która systematycznie doskonali swój warsztat pracy. Naszą naczelną zasadą i najważniejszym celem jest dobro ucznia, jego bezpieczeństwo oraz dobre samopoczucie.

07 listopad 2018

Festiwal Zawodów w Bydgoszczy

550

Uczennica Zasadniczej Szkoły Zawodowej- Natalia Sojka oraz uczniowie Branżowej Szkoły I Stopnia Natalia Karasiewicz i Jacek Tobiński reprezentują naszą Szkołę w Wojewódzkim Konkursie- Multidyscyplinarny Festiwal Zawodów w 100 Rocznicę Odzyskania Niepodległości, organizowanych przez Branżową Szkołę I Stopnia nr 6 w Bydgoszczy. Konkursowi towarzyszył pokaz mody z lat 20 przygotowany przez uczniów Branżowej Szkoły I Stopnia w Bydgoszczy.

Ostatnio zmieniany środa, 07 listopad 2018 14:35

Nasze galerie

Facebook

Strona używa plików cookie. Ustawienia te możesz zmienić w menu przeglądarki.   więcej