.

  ul. Solankowa 21, 88-100 Inowrocław

  52 357 28 36

  inospec@wp.pl

 

Zapraszamy do naszego Zespołu Szkół

Naszym uczniom oferujemy naukę w bezstresowych warunkach, w bogato wyposażonych pracowniach. Do Waszej dyspozycji jest wspaniała i odpowiednio przygotowana kadra pedagogiczna, która systematycznie doskonali swój warsztat pracy. Naszą naczelną zasadą i najważniejszym celem jest dobro ucznia, jego bezpieczeństwo oraz dobre samopoczucie.

09 listopad 2018

Na 100-lecie Niepodległej

683

W dniu 9 listopada 2018r. uczciliśmy Setną Rocznicę Odzyskania przez Polskię Niepodległości. W przepięknym przedstawieniu przygotowanym przez młodzież naszej szkoły pod kierunkiem naszych wspaniałych polonistek - Pani Ilony Grabikowskiej, Pani Marty Wargoś oraz Pani Agnieszki Osadnik i Pani Magdaleny Wejkszner - Mianowanej - otrzymaliśmy niezapomnianą lekcję historii. Poznaliśmy historię naszego kraju i przyczyny utraty niepodległości, poznaliśmy historię Polski sprzed ponad 200 lat. Usłyszeliśmy przepiękne pieśni patriotyczne, odśpiewaliśmy wspólnie Rotę, ze sceny płynęły słowa o miłości do Ojczyzny. Przepiękne, symboliczne i wzruszające artystycznie widowisko poruszyło zgromadzoną licznie publiczność. Na widowni byli wszyscy uczniowie szkoły, nauczyciele, rodzice i przyjaciele szkoły.

Po spektaklu włączając się do akcji MEN o godzinie 11:11 wspólnie odśpiewaliśmy 4 zwrotki polskiego Hymnu.

Serdecznie dziękujemy występującym uczniom i przygotowującym ich nauczycielom za ogromny wkład pracy, za piękne, wzruszające chwile i niezapomniane wrażenia.  

Film z przedstawienia 

 

 

 

Ostatnio zmieniany piątek, 09 listopad 2018 13:24

Nasze galerie

Facebook

Strona używa plików cookie. Ustawienia te możesz zmienić w menu przeglądarki.   więcej