.

  ul. Solankowa 21, 88-100 Inowrocław

  52 357 28 36

  inospec@wp.pl

Przejdź do Biuletynu Informacji Publicznej

 

Zapraszamy do naszego Zespołu Szkół

Naszym uczniom oferujemy naukę w bezstresowych warunkach, w bogato wyposażonych pracowniach. Do Waszej dyspozycji jest wspaniała i odpowiednio przygotowana kadra pedagogiczna, która systematycznie doskonali swój warsztat pracy. Naszą naczelną zasadą i najważniejszym celem jest dobro ucznia, jego bezpieczeństwo oraz dobre samopoczucie.

10 luty 2021

Zajęcia pozalekcyjne KUCHARZ

30

Zajęcia pozalekcyjne”kucharz” w naszej szkole dobiegły końca. Na finiszu uczestnicy projektu sporządzili dania i desery kuchni hiszpańskiej: paellę i sałatkę „Świt w Barcelonie” oraz flan waniliowy i krem kataloński. W drodze po Unii Europejskiej nie mogło zabraknąć popularnych deserów: francuskich (kremu karmelowego i tarty za jabłkami) i węgierskich (naleśników a’la Gundel i deseru z brzoskwiń).

Tym razem nie liczyliśmy kalorii!

Magia smaków- zapraszamy na ostatnią fotorelację efektów pracy młodzieży w ramach projektu „Twoja wiedza- Twoja przyszłość III”.

 

 

Nasze galerie

Facebook

Strona używa plików cookie. Ustawienia te możesz zmienić w menu przeglądarki.   więcej