.

  ul. Solankowa 21,
      88-100 Inowrocław

  52 357 28 36

  inospec@wp.pl

Przejdź do Biuletynu Informacji Publicznej

 

 

Zapraszamy do naszego Zespołu Szkół

Naszym uczniom oferujemy naukę w bezstresowych warunkach, w bogato wyposażonych pracowniach. Do Waszej dyspozycji jest wspaniała i odpowiednio przygotowana kadra pedagogiczna, która systematycznie doskonali swój warsztat pracy. Naszą naczelną zasadą i najważniejszym celem jest dobro ucznia, jego bezpieczeństwo oraz dobre samopoczucie.

Artykuły filtrowane wg daty: listopad 2022 - Zespół Szkół im. Marka Kotańskiego w Inowrocławiu

30 listopad 2022

Andrzejki

W minionym tygodniu z okazji ANDRZEJEK – uczniowie zespołów edukacyjno - terapeutycznych  „przepowiadali sobie przyszłość”, a następnie tańczyli w rytm swoich ulubionych utworów muzycznych. Smaczne były także  przygotowane wczesniej słodkości.  Niestety nie  możemy zdradzić co sobie wywróżyliśmy, bo...  nie spełniłoby się... 

 

Z okazji Światowego Dnia Pluszowego Misia w Oddziale Szkolnym w sali konferencyjnej szpitala odbyła się wyjątkowa uroczystość. Szkolne Kółko Wolontariatu III LO wraz z królową Jadwigą i jej dwórkami wystąpiło przed małymi pacjentami i ich rodzicami. Młodzież opowiadała o życiu królowej Jadwigi i przedstawiła krótki, bajkowy program z udziałem postaci z bajek. Na koniec dzieci otrzymały podarunki – oczywiście w postaci pluszowych niedźwiadków. Ewa Pufal – Łukasińska.

Dawno, dawno, dawno  temu... (Dla naszych rodziców to wcale nie tak dawno).  Skąd wiemy tyle o przeszłości? Przede wszystkim z książek. Uczniowie klasy II PDP próbowali odgadnąć nazwy przedmiotów z  przeszłości... A Wy znacie ich nazwy? Jeśli nie -zapraszamy do biblioteki. Książki odpowiedzą na każde pytanie.

18 listopada  uczniowie  Zespołu edukacyjno - terapeutycznego A uczestniczyli w  lekcji  bibliotecznej. Temat  brzmiał: "Mieszkamy w Polsce". Okazało się, że dzieci wiele o Polsce wiedzą. Karty pracy nie sprawiły im większych trudności. Uczniowie klasy ZET A  doskonale  znają swoją  piękną  OJCZYZNĘ.

Nasze galerie

Facebook

Strona używa plików cookie. Ustawienia te możesz zmienić w menu przeglądarki.   więcej