.

  ul. Solankowa 21,
      88-100 Inowrocław

  52 357 28 36

  inospec@wp.pl

Przejdź do Biuletynu Informacji Publicznej

 

 

Zapraszamy do naszego Zespołu Szkół

Naszym uczniom oferujemy naukę w bezstresowych warunkach, w bogato wyposażonych pracowniach. Do Waszej dyspozycji jest wspaniała i odpowiednio przygotowana kadra pedagogiczna, która systematycznie doskonali swój warsztat pracy. Naszą naczelną zasadą i najważniejszym celem jest dobro ucznia, jego bezpieczeństwo oraz dobre samopoczucie.

Konkurs Wiedzy o Polsce
19 lis 2018

Konkurs Wiedzy o Polsce

W ramach obchodów 100-lecia odzyskania przez Polskę niepodległości uczniowie Szkoły Przysposabiającej do Pracy oraz Zespołu Edukacyjno-Terapeutycznego Gimnazjum wzięli udział w konkursie wiedzy o Polsce. W zespołach wykonywali zadania, rozwiązywali krzyżówki tematyczne i rebusy. Do konkursu przygotowali się pod kierunkiem swoich…
Na 100-lecie Niepodległej
09 lis 2018

Na 100-lecie Niepodległej

W dniu 9 listopada 2018r. uczciliśmy Setną Rocznicę Odzyskania przez Polskię Niepodległości. W przepięknym przedstawieniu przygotowanym przez młodzież naszej szkoły pod kierunkiem naszych wspaniałych polonistek - Pani Ilony Grabikowskiej, Pani Marty Wargoś oraz Pani Agnieszki Osadnik i Pani Magdaleny Wejkszner…
Festiwal Zawodów w Bydgoszczy
07 lis 2018

Festiwal Zawodów w Bydgoszczy

Uczennica Zasadniczej Szkoły Zawodowej- Natalia Sojka oraz uczniowie Branżowej Szkoły I Stopnia Natalia Karasiewicz i Jacek Tobiński reprezentują naszą Szkołę w Wojewódzkim Konkursie- Multidyscyplinarny Festiwal Zawodów w 100 Rocznicę Odzyskania Niepodległości, organizowanych przez Branżową Szkołę I Stopnia nr 6 w…
Spotkaniu projektowe w Bibliotece Miejskiej
07 lis 2018

Spotkaniu projektowe w Bibliotece Miejskiej

Uczniowie naszej szkoły nauczani indywidualnie uczestniczyli w spotkaniu projektowym w Bibliotece Miejskiej im. Jana Kasprowicza w Inowrocławiu. Tematyką spotkania była zbliżająca się setna rocznica odzyskania niepodległości przez Polskę. Spotkanie odbyło się w ramach współpracy z Poradnią Psychologiczno – Pedagogiczną w…
Konkurs na plakat dla Niepodległej
06 lis 2018

Konkurs na plakat dla Niepodległej

Z okazji obchodów setnej rocznicy odzyskania niepodległości przez naszą Ojczyznę, nauczyciele historii naszej szkoły ogłosili konkurs na najpięknięszy plakat poświęcony temu doniosłemu wydarzeniu. Plakat mogł być wykonany dowolną techniką,przy wykorzystaniu farb, kredek, materiałów papierniczych, tekstylnych i innych. Do dnia dzisiejszego…
Stolice na stulecie
06 lis 2018

Stolice na stulecie

W nawiązaniu do setnej rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości, nasz nauczyciel Tomasz Furman odwiedził historyczne stolice Polski. A włączając się do akcji „odLOTTOwa jazda” przebyte kilometry zadedykował też organizacji charytatywnej. Tomasz Furman postanowił dotrzeć rowerem do pięciu uznanych przez historyków…

Nasze galerie

Facebook

Strona używa plików cookie. Ustawienia te możesz zmienić w menu przeglądarki.   więcej