.

  ul. Solankowa 21,
      88-100 Inowrocław

  52 357 28 36

  inospec@wp.pl

Przejdź do Biuletynu Informacji Publicznej

 

 

Zapraszamy do naszego Zespołu Szkół

Naszym uczniom oferujemy naukę w bezstresowych warunkach, w bogato wyposażonych pracowniach. Do Waszej dyspozycji jest wspaniała i odpowiednio przygotowana kadra pedagogiczna, która systematycznie doskonali swój warsztat pracy. Naszą naczelną zasadą i najważniejszym celem jest dobro ucznia, jego bezpieczeństwo oraz dobre samopoczucie.

04 grudzień 2020

Zajęcia pozalekcyjne „Kucharz”

500

Zajęcia pozalekcyjne „Kucharz” już po raz trzeci znalazły się w ofercie projektu unijnego pn. „Twoja wiedza- Twoja przyszłość”. Tym razem grupa przyszłych kucharzy ma możliwość wyruszyć w podróż kulinarną po wybranych krajach Unii Europejskiej. Uczniowie poznają tajniki poszczególnych kuchni i praktycznie sporządzają potrawy zgodnie z recepturami.
Program zajęć obejmuje wykonanie blisko 50 różnych potraw. Dania wybranych kuchni europejskich ułożono tak, aby można było skomponować pełne menu obiadowe: zupę, danie główne i deser.
W miesiącu grudniu młodzież pod czujnym okiem pani Jolanty Leszczyńskiej wykonała wybrane, charakterystyczne potrawy kuchni włoskiej, greckiej i węgierskiej. Mamy nadzieję, że sporządzone potrawy zainspirują wszystkich do poszukiwania lub tworzenia nowych przepisów kulinarnych.

 

 

 

Ostatnio zmieniany poniedziałek, 28 grudzień 2020 12:07

Nasze galerie

Facebook

Strona używa plików cookie. Ustawienia te możesz zmienić w menu przeglądarki.   więcej