.

  ul. Solankowa 21,
      88-100 Inowrocław

  52 357 28 36

  inospec@wp.pl

Przejdź do Biuletynu Informacji Publicznej

 

 

Zapraszamy do naszego Zespołu Szkół

Naszym uczniom oferujemy naukę w bezstresowych warunkach, w bogato wyposażonych pracowniach. Do Waszej dyspozycji jest wspaniała i odpowiednio przygotowana kadra pedagogiczna, która systematycznie doskonali swój warsztat pracy. Naszą naczelną zasadą i najważniejszym celem jest dobro ucznia, jego bezpieczeństwo oraz dobre samopoczucie.

18 czerwiec 2018

Grupa Wsparcia kończy sezon 2017/2018

1537

12 czerwca 2018r. odbyła się ostatnia w tym roku szkolnym  Grupa Wsparcia „ Spotkajmy się” . Było to spotkanie przy kiełbasce z grilla i przebiegło rodzicom na rozmowach, wspominaniu i planowaniu następnych spotkań.

Dzieci, kiedy rodzice oddawali się rozmowom mogły pobyć w swoim towarzystwie pod czujnym okiem nauczycieli, zjeść kiełbaskę oraz obejrzeć specjalnie dla nich przygotowany film.

Kochani Rodzice dziękujemy, że od tylu lat jesteście z nami. Cieszymy się, kiedy możemy Was gościć w progach naszej Szkoły. Żegnając Was na okres wakacji życzymy wspaniałego lata, cudownego czasu z Waszymi dziećmi, a od września zapraszamy znowu.

 

Ostatnio zmieniany środa, 20 czerwiec 2018 15:54

Nasze galerie

Facebook

Strona używa plików cookie. Ustawienia te możesz zmienić w menu przeglądarki.   więcej