.

  ul. Solankowa 21,
      88-100 Inowrocław

  52 357 28 36

  inospec@wp.pl

Przejdź do Biuletynu Informacji Publicznej

 

 

Zapraszamy do naszego Zespołu Szkół

Naszym uczniom oferujemy naukę w bezstresowych warunkach, w bogato wyposażonych pracowniach. Do Waszej dyspozycji jest wspaniała i odpowiednio przygotowana kadra pedagogiczna, która systematycznie doskonali swój warsztat pracy. Naszą naczelną zasadą i najważniejszym celem jest dobro ucznia, jego bezpieczeństwo oraz dobre samopoczucie.

16 maj 2018

Spotkanie przy kawce

1330
W dniu 15 maja 2018r. odbyło się kolejne spotkanie " Grupy Wsparcia dla Rodziców". Tym razem miało ono charakter " rodzinnego spotkania" przy kawie i przepysznym cieście przygotowanym przez naszych uczniów z klasy cukiernik. Uczniowie jak zwykle uczestniczyli w atrakcyjnych zajęciach adresowanych dla nich podczas, których spełniali się tym razem artystycznie. W tym czasie Mamy w atmosferze radości i humoru spędzały czas we własnym gronie. Tym razem nie zamieścimy zdjęć ani nie napiszemy nic więcej ....niech to co było powodem wielkiej uciechy zostanie tajemnicą obecnych rodziców i będzie powodem zaciekawienia dla innych. Napiszę tylko, że było cudownie i ciepło...z żalem się rozstawaliśmy.
Dla Wszystkich tych, którzy chcieliby uczestniczyć w kolejnym spotkaniu przypominamy, że jest taka możliwość, już ostatnia w tym roku szkolnym dnia 12 czerwca. Będzie to spotkanie pożegnalne przy grillu i muzyce.
W związku z koniecznością zaplanowania imprezy prosimy o zgłaszanie swojego uczestnictwa w sali nr 6 do dnia 8 czerwca.
SERDECZNIE ZAPRASZAMY !
Ostatnio zmieniany piątek, 18 maj 2018 12:38

Nasze galerie

Facebook

Strona używa plików cookie. Ustawienia te możesz zmienić w menu przeglądarki.   więcej