.

  ul. Solankowa 21,
      88-100 Inowrocław

  52 357 28 36

  inospec@wp.pl

Przejdź do Biuletynu Informacji Publicznej

 

 

Zapraszamy do naszego Zespołu Szkół

Naszym uczniom oferujemy naukę w bezstresowych warunkach, w bogato wyposażonych pracowniach. Do Waszej dyspozycji jest wspaniała i odpowiednio przygotowana kadra pedagogiczna, która systematycznie doskonali swój warsztat pracy. Naszą naczelną zasadą i najważniejszym celem jest dobro ucznia, jego bezpieczeństwo oraz dobre samopoczucie.

25 kwiecień 2023

CENNE WSPARCIE DLA NAUCZYCIELI

484

Za nami cykl szkoleń dla nauczycieli przedmiotów zawodowych. Dla naszych nauczycieli właśnie zakończyły się następujące praktyczne szkolenia, które odbyły się w Akademii Umiejętności INSPIRACJA w firmie Barbara Luijckx.

1. „Wielkanoc międzynarodowo: torty i ciasta”, na których uczestnicy zgłębiali tajniki wypieków m. in. chaja, negra maluca, rosca de pascuas, tsoureki, panettone.
2. „Desery na lato w Gastronomii” podczas których nauczyciele mieli możliwość wykonać m. in. pate choux, tarta cytrynowa, sernik z lodami miętowym, art.Grillage deser gruszka, nadzienia do pralin.
3. „Słodki stół- desery bufetowe” w trakcie których uczestnicy praktycznie sporządzali m. in. rose white, makaroniki, pops & truffle, marshmallow malinowy, tort z mango.
Zajęcia prowadzili: p. ANA FLORENCIA DAVILA i p. MICHAŁ ŚWIERAD. Serdecznie dziękujemy im za przekazaną merytoryczną wiedzę oraz cenne uwagi i porady.
Szkolenia realizowane były w ramach największego projektu unijnego pn. „Twoja wiedza- Twoja przyszłość IV”, którego beneficjentem jest POWIAT INOWROCŁAWSKI.

Nasze galerie

Facebook

Strona używa plików cookie. Ustawienia te możesz zmienić w menu przeglądarki.   więcej