.

  ul. Solankowa 21, 88-100 Inowrocław

  52 357 28 36

  inospec@wp.pl

  • Beautiful Joomla 3 Templates To Finish In Record Time!
  • Beautiful Joomla 3 Templates To Finish In Record Time!
  • Beautiful Joomla 3 Templates To Finish In Record Time!
  • Beautiful Joomla 3 Templates To Finish In Record Time!
  • Beautiful Joomla 3 Templates To Finish In Record Time!

Zapraszamy do naszego Zespołu Szkół

Naszym uczniom oferujemy naukę w bezstresowych warunkach, w bogato wyposażonych pracowniach. Do Waszej dyspozycji jest wspaniała i odpowiednio przygotowana kadra pedagogiczna, która systematycznie doskonali swój warsztat pracy. Naszą naczelną zasadą i najważniejszym celem jest dobro ucznia, jego bezpieczeństwo oraz dobre samopoczucie.

Szkoła Podstawowa i Gimnazjum

Oferujemy naukę w życzliwym i przyjaznym otoczeniu. Dostosowujemy wymagania do możliwości dziecka. Naszym celem jest dobro ucznia, jego bezpieczeństwo oraz dobre samopoczucie.
Szkoła Zawodowa i Branżowa

Kształcimy w zawodach: kucharz, piekarz, cukiernik, stolarz, ślusarz, sprzedawca, pracownik pomocniczy obsługi hotelowej.
Jesteśmy ośrodkiem egzaminacyjnym w zawodzie kucharz.
Przysposobienie do pracy

Działania edukacyjno - wychowawcze skierowane na przyuczenie do wykonywania prostych prac oraz umożliwienie uczniom jak największej samodzielności w dorosłym życiu

Strona Główna

PIKNIK GRUPY WSPARCIA- „ SPOTKAJMY SIĘ”
Dnia 30 maja odbyło się już ostatnie w tym roku szkolnym spotkanie naszej szkolnej Grupy Wsparcia. Tym razem zgodnie już z dobrą, świecką tradycją miało ono charakter rodzinnego pikniku. Przybyli do nas bardzo licznie nasi podopieczni wraz ze swoimi rodzicami i rodzeństwem. Było nas tak wielu, że korzystając z pięknej pogody

W sobotę, 27 maja 2017 roku podczas Mszy Św. sprawowanej przez księdza Tomasza Mateckiego, jedenastu uczniów naszej szkoły po raz pierwszy przyjęło Komunię Św. Uroczystość, która odbyła się w kościele p.w. Opatrzności Bożej

W związku z przypadającą w tym roku 100. rocznicą śmierci św. Brata Alberta – Adama Chmielowskiego, przeżywamy w Polsce rok tegoż świętego. Stanowi on okazję do organizowania wielu ciekawych inicjatyw związanych z postacią św. Brata Alberta.

Dziś 27 maja 2017r. odbył się II Mini Playback Show dla Przedszkolaków żyjących z niepełnosprawnością. Organizatorem był Zespół Szkół im. Marka Kotańskiego, a koncert odbył się w gościnnych progach Młodzieżowego Domu Kultury. Bawiliśmy się świetnie. Przedszkolaki pokazały wszystkie swoje talenty czując się na scenie jak ryby w wodzie.

Nasze filmy
Odwiedź nasz kanał
E-dziennik
Zaloguj się do E-dziennika
U K S
Zobacz stronę
360
Zapraszamy na spacer
Strona używa plików cookie. Ustawienia te możesz zmienić w menu przeglądarki.   więcej