.

  ul. Solankowa 21,
      88-100 Inowrocław

  52 357 28 36

  inospec@wp.pl

Przejdź do Biuletynu Informacji Publicznej

 

 

  • Beautiful Joomla 3 Templates To Finish In Record Time!
  • Beautiful Joomla 3 Templates To Finish In Record Time!
  • Beautiful Joomla 3 Templates To Finish In Record Time!
  • Beautiful Joomla 3 Templates To Finish In Record Time!
  • Beautiful Joomla 3 Templates To Finish In Record Time!
  • Beautiful Joomla 3 Templates To Finish In Record Time!

Zapraszamy do naszego Zespołu Szkół

Naszym uczniom oferujemy naukę w bezstresowych warunkach, w bogato wyposażonych pracowniach. Do Waszej dyspozycji jest wspaniała i odpowiednio przygotowana kadra pedagogiczna, która systematycznie doskonali swój warsztat pracy. Naszą naczelną zasadą i najważniejszym celem jest dobro ucznia, jego bezpieczeństwo oraz dobre samopoczucie.

Szkoła Podstawowa

Oferujemy naukę w życzliwym i przyjaznym otoczeniu. Dostosowujemy wymagania do możliwości dziecka. Naszym celem jest dobro ucznia, jego bezpieczeństwo oraz dobre samopoczucie.
Szkoła Branżowa

Kształcimy w zawodach: kucharz, piekarz, cukiernik, stolarz, ślusarz, sprzedawca, pracownik pomocniczy obsługi hotelowej.
Jesteśmy ośrodkiem egzaminacyjnym w zawodzie kucharz.
Przysposobienie do pracy

Działania edukacyjno - wychowawcze skierowane na przyuczenie do wykonywania prostych prac oraz umożliwienie uczniom jak największej samodzielności w dorosłym życiu

Strona Główna - Zespół Szkół im. Marka Kotańskiego w Inowrocławiu

Kotan na inowrocławskim Rynku podczas "Wielkiej trasy śniadaniowej" Radia ZET!!! Wybralismy się na Rynek naszego miasta, by zobaczyć, jak wygląda takie radiowe śniadanie. Było smacznie, było wesoło, było super!!!

Fajnie, że Radio ZET organizuje taka trasę. Miło jeść śniadanie w znanym towarzystwie ;-)

 

 

11 wrzesień 2019

Nasza wizyta w SEJMIE

11 września 2019 roku, korzystając z uprzejmości Biura Poselskiego Posła Tomasza Latosa, uczniowie Szkoły Specjalnej Przysposabiającej do Pracy wraz z nauczycielami wzięli udział w wycieczce do Warszawy, aby móc zwiedzić Sejm. W trakcie wizyty młodzież została zapoznana z wystawą dotyczącą sejmowania w okresie I Rzeczpospolitej, a także makietą współczesnego kompleksu budynków sejmowych. Następnie wszyscy udali się na galerię Sali Posiedzeń Sejmu oraz krótką prelekcję na temat historii i współczesności polskiego parlamentaryzmu. W holu głównym uczniowie obejrzeli dwie pamiątkowe tablice - pierwszą dedykowaną Posłom II Rzeczypospolitej, którzy zginęli walcząc o Polskę podczas II Wojny Światowej oraz drugą upamiętniającą Smoleńsk 2010. Po wykonaniu pamiątkowych zdjęć i złożeniu podziękowań organizatorom wycieczki - cała grupa udała się na przepyszny obiad. Pełni wrażeń, po tak niezwykłej lekcji historii i patriotyzmu, wróciliśmy do domu. DZIĘKUJEMY BARDZO!!!

Nasze galerie

Facebook

Strona używa plików cookie. Ustawienia te możesz zmienić w menu przeglądarki.   więcej