.

  ul. Solankowa 21, 88-100 Inowrocław

  52 357 28 36

  inospec@wp.pl

  • Beautiful Joomla 3 Templates To Finish In Record Time!
  • Beautiful Joomla 3 Templates To Finish In Record Time!
  • Beautiful Joomla 3 Templates To Finish In Record Time!
  • Beautiful Joomla 3 Templates To Finish In Record Time!
  • Beautiful Joomla 3 Templates To Finish In Record Time!

Zapraszamy do naszego Zespołu Szkół

Naszym uczniom oferujemy naukę w bezstresowych warunkach, w bogato wyposażonych pracowniach. Do Waszej dyspozycji jest wspaniała i odpowiednio przygotowana kadra pedagogiczna, która systematycznie doskonali swój warsztat pracy. Naszą naczelną zasadą i najważniejszym celem jest dobro ucznia, jego bezpieczeństwo oraz dobre samopoczucie.

Szkoła Podstawowa i Gimnazjum

Oferujemy naukę w życzliwym i przyjaznym otoczeniu. Dostosowujemy wymagania do możliwości dziecka. Naszym celem jest dobro ucznia, jego bezpieczeństwo oraz dobre samopoczucie.
Szkoła Zawodowa i Branżowa

Kształcimy w zawodach: kucharz, piekarz, cukiernik, stolarz, ślusarz, sprzedawca, pracownik pomocniczy obsługi hotelowej.
Jesteśmy ośrodkiem egzaminacyjnym w zawodzie kucharz.
Przysposobienie do pracy

Działania edukacyjno - wychowawcze skierowane na przyuczenie do wykonywania prostych prac oraz umożliwienie uczniom jak największej samodzielności w dorosłym życiu
10 grudzień 2018

Mikołajki

179

Jak zwykle 6 grudnia przybył do naszej Szkoły ten najprawdziwszy, który jest tego dnia tak bardzo oczekiwany - Świety Mikołaj. Najpierw przywitał się z nami i opowiedział jak minął mu cały rok. Potem otrzymaliśmy zadania, które trzeba było wykonać. Robiliśmy pierniczki, przygotowywaliśmy ozdoby na choinkę, a także każda z klas musiała wykonać zadanie, do którego przygotowywała się wcześniej. Bo przecież Wy nic nie wiecie - Święty Mikołaj wysłał do nas listy z Laponii, w których powierzył nam wykonanie poszczególnych części swojego stroju. Przysłał nam kartonowe fragmenty, a my mieliśmy przygotować sobie wczesniej materiały i w dniu jego przyjazdu, w jego obecności wykonaliśmy powierzone nam zadania - dekorowaliśmy te kawałki. Na koniec najstarsi uczniowie z zespołów edukacyjno - terapeutycznych poskładali to w całość. Potem dostaliśmy upominki (na szczęście w tym roku niesłodkie) i  zrobiliśmy sobie zdjęcia z prawdziwym świętym Mikołajem. Jak zwykle było super. Dziękujemy nauczycielom, a wszczególności Pani Kazi za zorganizowanie tegorocznych Mikołajek.

Nasze filmy
Odwiedź nasz kanał
E-dziennik
Zaloguj się do E-dziennika
U K S
Zobacz stronę
360
Zapraszamy na spacer
Strona używa plików cookie. Ustawienia te możesz zmienić w menu przeglądarki.   więcej