.

  ul. Solankowa 21, 88-100 Inowrocław

  52 357 28 36

  inospec@wp.pl

 

  • Beautiful Joomla 3 Templates To Finish In Record Time!
  • Beautiful Joomla 3 Templates To Finish In Record Time!
  • Beautiful Joomla 3 Templates To Finish In Record Time!
  • Beautiful Joomla 3 Templates To Finish In Record Time!
  • Beautiful Joomla 3 Templates To Finish In Record Time!

Zapraszamy do naszego Zespołu Szkół

Naszym uczniom oferujemy naukę w bezstresowych warunkach, w bogato wyposażonych pracowniach. Do Waszej dyspozycji jest wspaniała i odpowiednio przygotowana kadra pedagogiczna, która systematycznie doskonali swój warsztat pracy. Naszą naczelną zasadą i najważniejszym celem jest dobro ucznia, jego bezpieczeństwo oraz dobre samopoczucie.

Szkoła Podstawowa i Gimnazjum

Oferujemy naukę w życzliwym i przyjaznym otoczeniu. Dostosowujemy wymagania do możliwości dziecka. Naszym celem jest dobro ucznia, jego bezpieczeństwo oraz dobre samopoczucie.
Szkoła Zawodowa i Branżowa

Kształcimy w zawodach: kucharz, piekarz, cukiernik, stolarz, ślusarz, sprzedawca, pracownik pomocniczy obsługi hotelowej.
Jesteśmy ośrodkiem egzaminacyjnym w zawodzie kucharz.
Przysposobienie do pracy

Działania edukacyjno - wychowawcze skierowane na przyuczenie do wykonywania prostych prac oraz umożliwienie uczniom jak największej samodzielności w dorosłym życiu
15 listopad 2019

Kosmiczna lekcja

187

KOSMICZNA LEKCJA. Tradycją stało się już, że uczniowie Naszej Szkoły uczą sie astronomii nie tylko w ławie szkolnej, dlatego dziś klasa Ia Szkoły Branżowej I Stopnia uczyła się fizyki w niecodziennych warunkach, bo podczas lekcji wyjazdowej do toruńskiego Planetarium. Młodzież realizując zakres materiału z astronomii podczas seansu dowiedziała się o Wielkim Wybuchu jako początku Wszechświata, poznała budowę Galaktyki i miejsce Układu Słonecznego, poznała odległość Ziemi od Księżyca i innych planet, dowiedziała się dlaczego występują fazy i zaćmienia Księżyca oraz nauczyła wielu innych, nowych wiadomości z tego zakresu. Czego i jak się uczyliśmy pokażą zdjęcia.

Nasze galerie

Facebook

Strona używa plików cookie. Ustawienia te możesz zmienić w menu przeglądarki.   więcej