.

  ul. Solankowa 21,
      88-100 Inowrocław

  52 357 28 36

  inospec@wp.pl

Przejdź do Biuletynu Informacji Publicznej

 

 

  • Beautiful Joomla 3 Templates To Finish In Record Time!
  • Beautiful Joomla 3 Templates To Finish In Record Time!
  • Beautiful Joomla 3 Templates To Finish In Record Time!
  • Beautiful Joomla 3 Templates To Finish In Record Time!
  • Beautiful Joomla 3 Templates To Finish In Record Time!
  • Beautiful Joomla 3 Templates To Finish In Record Time!

Zapraszamy do naszego Zespołu Szkół

Naszym uczniom oferujemy naukę w bezstresowych warunkach, w bogato wyposażonych pracowniach. Do Waszej dyspozycji jest wspaniała i odpowiednio przygotowana kadra pedagogiczna, która systematycznie doskonali swój warsztat pracy. Naszą naczelną zasadą i najważniejszym celem jest dobro ucznia, jego bezpieczeństwo oraz dobre samopoczucie.

Szkoła Podstawowa

Oferujemy naukę w życzliwym i przyjaznym otoczeniu. Dostosowujemy wymagania do możliwości dziecka. Naszym celem jest dobro ucznia, jego bezpieczeństwo oraz dobre samopoczucie.
Szkoła Branżowa

Kształcimy w zawodach: kucharz, piekarz, cukiernik, stolarz, ślusarz, sprzedawca, pracownik pomocniczy obsługi hotelowej.
Jesteśmy ośrodkiem egzaminacyjnym w zawodzie kucharz.
Przysposobienie do pracy

Działania edukacyjno - wychowawcze skierowane na przyuczenie do wykonywania prostych prac oraz umożliwienie uczniom jak największej samodzielności w dorosłym życiu
20 czerwiec 2022

WAKACYJNE PRZESTROGI CZYLI PORADY NIE BEZ PARADY

449

Dziś na deskach gościnnego Młodzieżowego Domu Kultury im. J. Korczaka odbyła się impreza przygotowana przez nauczycieli Zespołu Szkół im. M. Kotańskiego wpisująca się w tegoroczne działania Powiatu Inowrocławskiego pn. „ Aktywny Powiat”
Celem imprezy było przygotowanie dzieci i młodzieży oraz ich rodziców do bezpiecznego spędzania letniego wypoczynku oraz ukształtowanie właściwych nawyków związanych z bezpieczeństwem, zdrowiem i ekologią. Zadaniem zaproponowanych działań było zapoznanie uczestników z modelami bezpiecznych zachowań, sposobami szybkiego reagowania na zagrożenia, utrwalanie prospołecznych postaw i wzbudzenie zaufania do przedstawicieli służb bezpieczeństwa –Służby Leśnej, Straży Pożarnej i Pogotowia Ratunkowego.


Młodzież szkolna miała okazję szkolić swoje umiejętności pod okiem specjalistów tzn. dr nauk o zdrowiu Pana Dominika Chmiela, młodszego brygadiera mgr Ireneusza Taraszki, zastępcy Komendanta Powiatowego Państwowej Straży Pożarnej w Inowrocławiu oraz Pana Pawła Konwińskiego Specjalisty Służby Leśnej z Nadleśnictwa Gniewkowo, ale również nabywać wiedzę podczas oglądania przedstawienia pt. „ Cały świat jest w naszych rękach”, prelekcji o zagrożeniach jakie dają nam używki, wykładu o zdrowym odżywianiu czy interaktywnej nauce prawidłowego budzenia i aktywności fizycznej.

Był to bardzo udany dzień, pełen emocji, radości i wiedzy, którą włożymy w wakacyjne walizki by być bezpiecznym i zdrowym.

 

 

Nasze galerie

Facebook

Strona używa plików cookie. Ustawienia te możesz zmienić w menu przeglądarki.   więcej