.

  ul. Solankowa 21,
      88-100 Inowrocław

  52 357 28 36

  inospec@wp.pl

Przejdź do Biuletynu Informacji Publicznej

 

 

  • Beautiful Joomla 3 Templates To Finish In Record Time!
  • Beautiful Joomla 3 Templates To Finish In Record Time!
  • Beautiful Joomla 3 Templates To Finish In Record Time!
  • Beautiful Joomla 3 Templates To Finish In Record Time!
  • Beautiful Joomla 3 Templates To Finish In Record Time!
  • Beautiful Joomla 3 Templates To Finish In Record Time!

Zapraszamy do naszego Zespołu Szkół

Naszym uczniom oferujemy naukę w bezstresowych warunkach, w bogato wyposażonych pracowniach. Do Waszej dyspozycji jest wspaniała i odpowiednio przygotowana kadra pedagogiczna, która systematycznie doskonali swój warsztat pracy. Naszą naczelną zasadą i najważniejszym celem jest dobro ucznia, jego bezpieczeństwo oraz dobre samopoczucie.

Szkoła Podstawowa

Oferujemy naukę w życzliwym i przyjaznym otoczeniu. Dostosowujemy wymagania do możliwości dziecka. Naszym celem jest dobro ucznia, jego bezpieczeństwo oraz dobre samopoczucie.
Szkoła Branżowa

Kształcimy w zawodach: kucharz, piekarz, cukiernik, stolarz, ślusarz, sprzedawca, pracownik pomocniczy obsługi hotelowej.
Jesteśmy ośrodkiem egzaminacyjnym w zawodzie kucharz.
Przysposobienie do pracy

Działania edukacyjno - wychowawcze skierowane na przyuczenie do wykonywania prostych prac oraz umożliwienie uczniom jak największej samodzielności w dorosłym życiu
23 czerwiec 2022

Wycieczka do Warszawy

468

Byliśmy! Zobaczyliśmy! Zdobyliśmy! WARSZAWA JEST NASZA!!!

W ramach Przedsięwzięcia POZNAJ POLSKĘ wybraliśmy się na „podbój stolicy”. Na pierwszy ogień poszło CENTRUM NAUKI KOPERNIK. Eksplorowaliśmy strefę eksperymentowania z blisko 200 eksponatami. Był to przecudny czas wspólnej zabawy i nauki.

Przed kolejnymi podbojami posililiśmy się pysznym obiadem w BISTRO WIEM. Niezapomnianym przeżyciem była podróż warszawskim METREM. W drodze na ZAMEK KRÓLEWSKI podziwialiśmy przepiękne pomniki: Mikołaja Kopernika, Adama Mickiewicza oraz księcia Józefa Poniatowskiego. Mieliśmy przyjemność zobaczyć z bliska PAŁAC PREZYDENCKI, GRÓB NIEZNANEGO ŻOŁNIEŻA oraz POMNIK OFIAR TRAGEDII SMOLEŃSKIEJ.

Zwieńczeniem naszej wycieczki było spotkanie z Panią Martą Falkowską - Marczuk i Panią Małgorzatą Seroką, które w cudowny i malowniczy sposób oprowadziły nas po komnatach ZAMKU KRÓLEWSKIEGO. Swoimi opowieściami przeniosły nas w czasy panowania królów Polski.

Na zakończenie naszego pobytu w stolicy wybraliśmy się na spacer po warszawskiej STARÓWCE, gdzie „przybiliśmy piątkę” drugiej SYRENCE, podziwialiśmy krajobraz z warszawskich murów obronnych – przedbramia Bramy Nowomiejskiej Starego Miasta oraz Kolumnę Zygmunta. Każdy z nas przywiózł do domu pamiątki z pobytu w Warszawie!

A w drodze powrotnej planowaliśmy podbój kolejnych miast Polski…??

 

 

Nasze galerie

Facebook

Strona używa plików cookie. Ustawienia te możesz zmienić w menu przeglądarki.   więcej